Maglaj ile proje işbirliği

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Maglaj ile proje işbirliği

Strateji Geliştirme Müdürlüğü ekibi,  Bosna Hersek Maglaj Belediyesi yetkilileri ile Strateji Geliştirme Müdürü Özgür Aycil başkanlığında ileriye dönük proje çalışmaları hakkında  görüş alışverişinde bulunuldu.

Altıeylül Belediyesinin kardeş şehri olan Maglaj Belediyesi yetkilileri ile belediye encümen toplantı salonunda ileriye dönük proje çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Maglaj Belediyesi’nin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik öncelikle Swot analizi yapıldı. Daha sonra Belediye Strateji Geliştirme Müdürü Özgür Aycil ve çalışanları Merkezi Finans İhale Birimi, STK’lar için Tacso programı, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları programına yapılması planlanan proje çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda söz alan Altıeylül Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Özgür Aycil;  “Altıeylül Belediyesi olarak Balkanlarda yaşayan kardeşlerimizle ilişkilerimizi geliştirmek için Ağustos ayı içerisinde Altıeylül’ün Kültür Köprüsü adlı projemizi Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Programına sunduk. Projenin sonuçları yakında açıklanacak. Çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Maglaj Belediyesi yetkilileri ile kardeşlik ilişkilerimizi güçlendirmek için eğitim, kültür ve insan hakları konularında projeler hazırlamaya başladık. Yakın zamanda projelerimizi ilgili kurumlara hibe desteği almak için sunacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.