" />
USD
3,6641
EURO
4,3340
ALTIN
151,3776

AYVALIK’TA İSTİKLAL ÖĞRENCİLERİ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE EĞLENDİLER

Ressam Ata Mahmut Altınok, uçurtmanın nasıl yapılacağı konusunda öğrenci ve velilere bilgi vererek etkinlik sonrasında “’Ayvalık Yırtık Uçurtma’ şenliği başarı ile gerçekleşti. Ayvalık istiklal ilköğretim okulu 2015-2016 öğretime Etkinlikle başladı.Ayvalık Cennet Tepesi’nde Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ayvalık İstiklal İlkokulu ve Melas Sanat işbirliğiyle düzenlenen Uçurtma Şenliği’ne Ayvalık İstiklal İlkokulu,Aliçetinkaya İlk-Ortaokulu,Mecit Ataklı İlk-Ortaokulu,Abdulvahit Sağlam İlkokulu,Cumhuriyet […]

AYVALIK’TA İSTİKLAL  ÖĞRENCİLERİ UÇURTMA ŞENLİĞİNDE EĞLENDİLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ressam Ata Mahmut Altınok, uçurtmanın nasıl yapılacağı konusunda öğrenci ve velilere bilgi vererek etkinlik sonrasında “’Ayvalık Yırtık Uçurtma’ şenliği başarı ile gerçekleşti.

Ayvalık istiklal ilköğretim okulu 2015-2016 öğretime Etkinlikle başladı.Ayvalık Cennet Tepesi’nde Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ayvalık İstiklal İlkokulu ve Melas Sanat işbirliğiyle düzenlenen Uçurtma Şenliği’ne Ayvalık İstiklal İlkokulu,Aliçetinkaya İlk-Ortaokulu,Mecit Ataklı İlk-Ortaokulu,Abdulvahit Sağlam İlkokulu,Cumhuriyet İlk-Ortaokulu,Sakarya İlkokulu öğrenci ve velileri yoğun ilgi gösterdi.Söz konusu etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen,İstiklal İlkokulu Müdürü Yusuf Turan,Müdür Yardımcısı Ahmet Afacan,İstiklal İlkokulu öğretmenleri,Mecit Ataklı İlk-Ortaokulu Müdürü Servet Demirci,Ali çetinkaya İlkokulu Müdür Yardımcısı Şevket Alpaydın , Nuri Zarplı İlkokulu Müdürü Mithat Ergün,Hayırsever Ayşe Eser Günenç ve Nuray Özer hanımefendilerin de katıldığı görüldü. Etkinliğin düzenlenmesinde büyük emeği geçen Ressam Ata Mahmut Altınok, uçurtmanın nasıl yapılacağı konusunda öğrenci ve velilere bilgi vererek etkinlik sonrasında “’Ayvalık Yırtık Uçurtma’ şenliği başarı ile gerçekleşti.Çok sayıda çocuk ve velileri ile uçurtma yapmayı öğrendi. Rüzgarın olmamasına rağmen yaptığımız uçurtmaları az da olsa uçurduk. Öğrenmenin, paylaşmanın, çocuklarla dolu bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Etkinlik bitiminde çevreyi el birliği ile temizledik ve çevre önemini paylaştık. Kısaca biz çok ama çok mutlu olduk. Bizlere bu mutluluğu armağan eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’e, İstiklal İlkokulu Müdürü Yusuf Turan’a, Mecit Ataklı İlköğretim Okulu Müdürü Servet Demirci’ye ve katılan tüm öğretmen, öğrenci ve velilere binlerce teşekkür ederiz. İnşallah daha büyük bir etkinlikte yine beraber olmak dileği ile.” açıklamasında bulundu.

Yüksel KALKAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.