Başkan Yılmaz’dan Tümgeneral Akyürek’e ziyaret

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Başkan Yılmaz’dan Tümgeneral Akyürek’e ziyaret

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral Mehmet Akyürek’i ziyaret etti.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral Mehmet Akyürek’i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Başkan Yılmaz, Tümgeneral Akyürek’e “Balıkesir’e hoş geldiniz derken Tümgeneral Akyürek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz’ın yanı sıra Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da hazır bulundu. Başkanlar ziyaretin ardından Tümgeneral Akyürek ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.