" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Başkan Yılmaz’dan Tümgeneral Akyürek’e ziyaret

  Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral Mehmet Akyürek’i ziyaret etti. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral […]

Başkan Yılmaz’dan Tümgeneral Akyürek’e ziyaret
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral Mehmet Akyürek’i ziyaret etti.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Malatya 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanlığı görevinden Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanlığı’na atanan Tümgeneral Mehmet Akyürek’i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Başkan Yılmaz, Tümgeneral Akyürek’e “Balıkesir’e hoş geldiniz derken Tümgeneral Akyürek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz’ın yanı sıra Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da hazır bulundu. Başkanlar ziyaretin ardından Tümgeneral Akyürek ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.