HAVRAN FATİH BELEDİYESPOR OMUZ OMUZA ŞAMPİYONLUĞA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HAVRAN FATİH BELEDİYESPOR OMUZ OMUZA ŞAMPİYONLUĞA

Havran Fatih Belediye Spor Futbol Takımımız bugün kendi saha ve seyircisi önünde Bigadiç Belediye Spor’u 3-1 gibi net bir skorla yenerek seyircisini mutlu etti. Takımımızın gollerini Mehdi Mehdiyev 2, Emre Alkurt 1 attı. Karşılaşmayı Havran Kaymakamı Sayın Yasin Öztürk, Havran Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Havran Emniyet Müdürü İsmail Tur, Havran Fatih Belediye Spor Kulüp Başkanı Kadir Gezer birlikte izlediler. Belediye Başkanımız aynı zamanda Havran Fatih Belediye Spor Fahri Kulüp Başkanı Sayın Emin Ersoy galibiyetten dolayı futbolcuları, Kulüp Başkanı ve Yönetimini tebrik etti.

Havran Fatih Belediye Spor Basın Sözcüsü Murat Karaman maçtan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Takımımız yeni bir takım, futbolcularımızın alışma sürecini tamamlamak üzereyiz. Uyum süreci sonrası Takımımız gerçek futbol kimliğini bulacaktır. Geçtiğimiz yıl kılpayı kaçırdığımız şampiyonluğu Allah’ın izniyle bu yıl kazanacağız. Geçtiğimiz hafta Tayfunspor’a karşı haksız bir yenilgi elde ettik. Hakem maça çok müdahale etti. Bugün Hakemin yönetiminde genel olarak memnunuz.” dedi. Murat Karaman, “Biz seyircimizle, şehrimizle takım olarak Şampiyonluğa inandık. Bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Havran Belediye Başkanımız Sayın Emin Ersoy’a ve seyircimize teşekkür ederim.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.