" />
USD
3,6871
EURO
4,3400
ALTIN
151,3569

SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE  ZİYARET

Saddet Partisi Edremit ilçe başkanı Orhan Çetinkaya ve milletvekili adayları Mehmet Önal ve Ahmet Pınar ile beraber gazetemize ziyarette bulundu. Gündeme ilişkin SP görüşlerini ve değerlendirmelerini sunan Ahmet Pınar partinin seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ülkenin terörle sıkıntılı günler yaşadığı bu dönemde genel başkanları Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın hiçbir polis koruması olmadan Diyarbakır ve Cizre’de […]

SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE  ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Saddet Partisi Edremit ilçe başkanı Orhan Çetinkaya ve milletvekili adayları Mehmet Önal ve Ahmet Pınar ile beraber gazetemize ziyarette bulundu.
Gündeme ilişkin SP görüşlerini ve değerlendirmelerini sunan Ahmet Pınar partinin seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Ülkenin terörle sıkıntılı günler yaşadığı bu dönemde genel başkanları Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın hiçbir polis koruması olmadan Diyarbakır ve Cizre’de incelemede bulunduğunu, Yasin Öztürk ailesine taziye ziyareti yaptığını söyleyen Ahmet Pınar, halkın Saadet Partisine sıcak davrandığını belirtti. Balıkesir Milletvekili adayı Ahmet Pınar açıklamalarını şöyle sürdürdü: ‘’Kürt kardeşlerimiz örflerine, inançlarına sahipdir. Hepsi islam kardeşliğine inanmıştır. Dış mihraklar ve yerli iş birlikçileri halkı karşı karşıya getirmeye çalışmaktadır. Biz iktidara geldiğimizde hem ülke ekonomisini, hem itibarı dış politikayı ve hem de terörün olmadığı huzurlu bir ortama geri döndüreceğiz. Saadet partililer olarak ülkedeki bu yangınları, itfaiye eri gibi çalışarak söndüreceğiz. Toplumumuz da bunun bilincinde, bu bilinçteki halkımızın tercihini Saadet Partisinde kullanacağını biliyoruz.  Çünkü onlar yüreklerinin sesini dinleyecekler. Bu vesileyle 1 Kasım seçimlerinin bölgemiz, Türkiye’miz, tüm mazlum ve mağdur insanlık alemi için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, tüm halkımızın kardeş olarak görüyor, bölge insanımıza sevgi ve saygılar sunuyoruz.”

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.