" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ ALMANLARI BÜYÜLEDİ.

Ayvalık Belediyesinin konukları olarak ilçede bulunan Alman heyet, en iyi şekilde ağırlanıyor. Kardeş kent görüşmeleri için Almanya’nın Bavyera eyaletinin Roth Kentinden Ayvalık’a gelen Alman konuklara Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen “Zeytin Çekirdekleri Projesi”nde yer alan öğrenciler muhteşem bir konser verdiler. Zeytin çekirdeklerinin Ayvalık Belediyesine ait eski Kırlangıç Fabrikasındaki salonda verdikleri konserde […]

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ ALMANLARI BÜYÜLEDİ.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesinin konukları olarak ilçede bulunan Alman heyet, en iyi şekilde ağırlanıyor.

Kardeş kent görüşmeleri için Almanya’nın Bavyera eyaletinin Roth Kentinden Ayvalık’a gelen Alman konuklara Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yürütülen “Zeytin Çekirdekleri Projesi”nde yer alan öğrenciler muhteşem bir konser verdiler.

Zeytin çekirdeklerinin Ayvalık Belediyesine ait eski Kırlangıç Fabrikasındaki salonda verdikleri konserde Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, çocukların bir şarkısına eşlik ederek konuklarına sürpriz yaptı.

Zeytin çekirdeklerinin eski Kırlangıç fabrikasındaki konserlerini Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in yanı sıra Roth Kenti Belediye Başkanı Ralph Edelhauser, Bavyera eski Adalet Bakanı ve Roth şehri Encümen Üyesi Dr. Manfred Weib ile eşleri, Dr. İsmail Baloğlu, Gabriele Baloğlu ve Ayvalık Belediyesi Meclis Üyeleri keyifle izlediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.