ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BURHANİYE’NİN YAPISINI İNCELİYORLAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BURHANİYE’NİN YAPISINI İNCELİYORLAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlar Fakültesi Dekanlığı Şehir ve Bölge Planlama Bölüm Başkanlığı Burhaniye’de teknik gezi için gezilerde bulunuyor. Bu kapsamda Burhaniye Belediyesi’ni de ziyaret eden öğrenciler Belediye Başkanı Necdet Uysal’dan Burhaniye hakkında bilgiler aldı.

Burhaniye’nin doğası ve kültürel değerlerinin yanı sıra kentlilik bilinci ve eğitim düzeyi açısından sahip olduğu özellikleri inceleme ve gözlemleme açısından Burhaniye’ye gelen 42 öğrenci çalışmalara başladı. İlk olarak Burhaniye Kaymakamını ziyaret eden öğrenciler, daha sonra Belediye teknik elemanlarından Burhaniye şehir planları, ticareti ve turizmi konularında bilgi aldılar. Burhaniye’de yaptıkları saha çalışmaları sonrasında Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ile bir araya gelen öğrenciler, birinci ağızdan Burhaniye hakkında bilgi aldılar. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal zeytin kenti olan Burhaniye için OSB çalışmalarından bahsederken bölgenin ekonomik sosyal yapısını öğrencilere aktardı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.