ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Zeytinli Mahallesi’nde açık halde bulunan ve tehlike arz eden noktalar yağmur suyu drenaj hattı döşenerek kapatılıyor.

Edremit Belediyesi tarafından İlçe genelinde alt yapı çalışmaları devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Zeytinli Mahallesi’nde ki Ülkü-Muharrem Ertaş Lisesi yanında bulunan ve tehlike arz eden hendek kapatılıyor. Açık hendek halinde ki alana 1000 milimetrelik yağmur suyu drenaj hattı ilave ediliyor. Kısa sürede bitmesi hedeflenen çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte şiddetli yağmurların yaşandığı zamanlarda olası tehlikelerin önüne geçilmiş olacak. Edremit’te sorun değil çözüm ürettiklerini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,  “Eski halinden arınmış, modern bir kente kavuşma hayali için çalışıyoruz. Bu doğrultuda öncelikle altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Altyapı sorunlarını ortadan kaldırdığımız zaman ulaşmak istediğimiz hedefe karşı önemli bir mesafe kat emiş olacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.