BU ÇİLE NE ZAMAN BİTECEK ? 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BU ÇİLE NE ZAMAN BİTECEK ? 

Edremit’te başlayan sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı.
Dün öğlen saatlerinde başlayan yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Kuvvetli yağış caddeleri göle döndürürken, yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar saçak altlarına kaçtı.

Edremit’te  E.Sıdıka Erke Etnografya Müzesi önünde biriken su nedeniyle öğrenciler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bazı vatandaşlar ise Edremit  Belediyesi’nin bir an önce bu duruma bi çözüm bulmalarını söyledi.
Balıkesir genelinde kuvvetli yağışlar ile poyraz fırtınasının devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji yetkilileri, yağışların pazar gününe kadar devam etmesinin tahmin edildiğini belirterek, vatandaşlar su baskını, ağaç devrilmesi ve çatı uçması gibi durumlara karşı tedbirli olmaları hususunda uyardı.

Şimal ÖZGÜL

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.