" />
USD
3,6780
EURO
4,3433
ALTIN
151,1726

BU ÇİLE NE ZAMAN BİTECEK ? 

Edremit’te başlayan sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı. Dün öğlen saatlerinde başlayan yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Kuvvetli yağış caddeleri göle döndürürken, yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar saçak altlarına kaçtı. Edremit’te  E.Sıdıka Erke Etnografya Müzesi önünde biriken su nedeniyle öğrenciler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bazı vatandaşlar ise Edremit  Belediyesi’nin bir an önce bu duruma bi çözüm […]

BU ÇİLE NE ZAMAN BİTECEK ? 
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te başlayan sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı.
Dün öğlen saatlerinde başlayan yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Kuvvetli yağış caddeleri göle döndürürken, yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar saçak altlarına kaçtı.

Edremit’te  E.Sıdıka Erke Etnografya Müzesi önünde biriken su nedeniyle öğrenciler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Bazı vatandaşlar ise Edremit  Belediyesi’nin bir an önce bu duruma bi çözüm bulmalarını söyledi.
Balıkesir genelinde kuvvetli yağışlar ile poyraz fırtınasının devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji yetkilileri, yağışların pazar gününe kadar devam etmesinin tahmin edildiğini belirterek, vatandaşlar su baskını, ağaç devrilmesi ve çatı uçması gibi durumlara karşı tedbirli olmaları hususunda uyardı.

Şimal ÖZGÜL

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.