KIRSAL MAHALLE YOLLARI DÜZENLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KIRSAL MAHALLE YOLLARI DÜZENLENİYOR

Burhaniye Belediyesi Kırsal Mahallelerinde ki çalışmalarına devam ediyor. Çamtepe, Korucaoluk ve Yaylacık Mahallelerin kullandığı anayollar Burhaniye Belediyesi tarafından stabilize yol olarak yapılıyor.

Göreve geldiği günden bugüne kırsal mahallelerde ki eksiklikleri bir bir gidermek adına büyük gayret gösteren Necdet Uysal merkez mahallelerde ki yaşam koşulları ile yeni mahalle olan köylerdeki yaşam koşullarını eşitlemek adına çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar köylerin birçok eksikliklerini gideren, ihtiyaç doğrultusunda birçok işi köylere kazandıran Necdet Uysal köylerin yolları konusunda da titizlik ile davranıyor. Bugüne kadar yaklaşık 39 bin metrekare parke taşı köyler için döşeyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal köy ana yolları için de ulaşımın aksamaması adında greyder ve kepçeleriyle düzenleme yaptırıyor. “Biz insanlarımızı çamura bastırmayacağız” diyen Necdet Uysal yağmurlu havaların da gelmesiyle birlikte yolları bozuk olan köylerin anayollarını düzenletiyor. Korucaoluk, Çamtepe, Yaylacık mahallelerinin ana yollarını düzenleyerek stabilize yol yaptıran, Necdet Uysal, toprak olan ve özellikle yağmurlu havalarda bu Kırsal Mahallelerde yaşayan vatandaşların zorluk çektiği yolların düzenlemesini yaptırıyor.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.