ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİM KURUMLARINA PROJE DESTEĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİM KURUMLARINA PROJE DESTEĞİ

 

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan eğitim kurumlarına yönelik projelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Bengi Ana Okulu yöneticileri ve öğretmenleri belediyemizin 7. Katında 2016 yılında yapmayı planladıkları projelerle ilgili Altıeylül Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü ile atölye çalışması gerçekleştirdi.  Atölye çalışmasında yerel hibe fonları, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programlarına sunulmak üzere Erasmus+KA1 ve KA2 projeleri hakkında öğretmenlere bilgi verildi.

Altıeylül Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Özgür Aycil; “Yerel yönetim olarak ilçemiz sınırları içerisinde bulunan eğitim kurumlarına yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu güne kadar eğitim kurumlarına yönelik belediyemiz birçok yerel ve uluslar arası projeyi gerçekleştirdi. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.