" />
USD
3,6654
EURO
4,3272
ALTIN
151,0183

CHP SORDU

CHP, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi  tarafından kırsal mahallelere hediye edilen tankerleri sordu Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz gün Burhaniye Cumhuriyet meydanında yapılan açılış ve tören atma töreninde köylere verilen yangın tankerlerini sordu.Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur tarafından 5 ilçenin bazı mahalle muhtarlarına Cumhuriyet Meydanındaki törenle sertifikaları vermişti. Tören sonrasında teslim edilen yangın tankerlerini araştıran […]

CHP SORDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi  tarafından kırsal mahallelere hediye edilen tankerleri sordu

Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz gün Burhaniye Cumhuriyet meydanında yapılan açılış ve tören atma töreninde köylere verilen yangın tankerlerini sordu.Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip Uğur tarafından 5 ilçenin bazı mahalle muhtarlarına Cumhuriyet Meydanındaki törenle sertifikaları vermişti. Tören sonrasında teslim edilen yangın tankerlerini araştıran Burhaniye CHP ilçe yönetimi ilginç sorularına yanıt bekliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından bazı kırsal mahallelerimize hediye edilen “çok amaçlı itfaiye araçları” halk arasında memnuniyet yarattı. Biz de ilçe başkanlığımız olarak Büyükşehir Belediyemize bu tip hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız, ANCAK…!!!

…Çok amaçlı itfaiye hizmeti diye hediye edilen su tankerleri her hangi bir yangın olması durumunda NE yada HANGİ araç ile olay yerine taşınacak? Yasayla köylünün elinden alınan traktörler şu an nerede? Yoksa başka köylere de sadece traktör hediye edip, bu sefer de su tankerleri mi unuttunuz soruyoruz?!

Tüm bunların yanında muhtarlıklara gönderilen taahhütnamede yazan,

  1. madde için SORUMUZ:

Kullanılmayan bir su tankeri durduğu yerde arıza yapar mı, yapmazsa hangi parçaları rutin değiştirilmelidir?

  1. madde için SORUMUZ:

SORU: Kullanılmayan bir su tankerine köyde durduk yere ne çarpabilir yada nasıl bir trafik kazası öngörüyorsunuz?

5, 6 ve 7. madde için SORUMUZ:

SORU: Buna gülmekten soru yazamadık kusura bakmayın :)

  1. madde için SORUMUZ:

SORU: Burada sorumuz yok, duamız Allah amirimizin yardımcısı olsun..

  1. madde için SORUMUZ:

SORU: İtfaiye Daire Başkanlığı bu tankerin traktörü eksik diye rapor yazarsa traktörlerin teminini muhtarlarımız mı karşılayacak?

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.