" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİNLİ CEMEVİNDE İFTAR

  Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şubesi, Muharrem oruçları münasebeti ile Cem Evinde on iki gün boyunca her gün iftar yemekleri düzenledi. Muharremin onuncu gün olan Cuma günkü iftar yemeğine CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve Zeytinli eski Belediye Başkanı Hasan Aslan da katıldılar. Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şube Başkanı […]

ZEYTİNLİ CEMEVİNDE İFTAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şubesi, Muharrem oruçları münasebeti ile Cem Evinde on iki gün boyunca her gün iftar yemekleri düzenledi.

Muharremin onuncu gün olan Cuma günkü iftar yemeğine CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve Zeytinli eski Belediye Başkanı Hasan Aslan da katıldılar.

Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şube Başkanı Ziya Şahverdi Muharrem ayı boyunca hayırsever vatandaşların katkıları ile iftar yemekleri düzenlediklerini halkımızın yoğun katılımı olduğunu söyledi.

Dedeler Ali İnan, Rıza Tankuş, Musa Efe ve Fakir Yeşil nezaretinde idrak edilen iftar yemeği dedelerin okuduğu gülbeng ve dualarla tamamlandı. İftar yemeğinin sonrası toplantı salonuna geçilerek dedelerle sohbet gerçekleştirildi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.