ZEYTİNLİ CEMEVİNDE İFTAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZEYTİNLİ CEMEVİNDE İFTAR

 

Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şubesi, Muharrem oruçları münasebeti ile Cem Evinde on iki gün boyunca her gün iftar yemekleri düzenledi.

Muharremin onuncu gün olan Cuma günkü iftar yemeğine CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve Zeytinli eski Belediye Başkanı Hasan Aslan da katıldılar.

Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şube Başkanı Ziya Şahverdi Muharrem ayı boyunca hayırsever vatandaşların katkıları ile iftar yemekleri düzenlediklerini halkımızın yoğun katılımı olduğunu söyledi.

Dedeler Ali İnan, Rıza Tankuş, Musa Efe ve Fakir Yeşil nezaretinde idrak edilen iftar yemeği dedelerin okuduğu gülbeng ve dualarla tamamlandı. İftar yemeğinin sonrası toplantı salonuna geçilerek dedelerle sohbet gerçekleştirildi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.