" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ARMUTÇUK’A YENİ YOLLAR YAPILIYOR

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, halk arasında Armutçuk olarak bilinen Ali Çetinkaya Mahallesi’nin tüm yollarının yenilenmesi için talimat verdi. Fen işleri müdürlüğü ekipleri ile  Ali Çetinkaya Mahallesi’ne giderek araziyi gezen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, nereye yeni yol yapılacak, nerenin yolları onarılacak bunların tespitini yaptı. Başkan Gençer başkanlığında belirlenen yollarda çalışmalarına başlayan fen Fen İşleri […]

ARMUTÇUK’A YENİ YOLLAR YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, halk arasında Armutçuk olarak bilinen Ali Çetinkaya Mahallesi’nin tüm yollarının yenilenmesi için talimat verdi.

Fen işleri müdürlüğü ekipleri ile  Ali Çetinkaya Mahallesi’ne giderek araziyi gezen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, nereye yeni yol yapılacak, nerenin yolları onarılacak bunların tespitini yaptı.

Başkan Gençer başkanlığında belirlenen yollarda çalışmalarına başlayan fen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri program dahilinde yol yapımını sürdürüyor.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, hazırladıkları plan ve program kapsamında Altınova, Küçükköy, Sarımsaklı, Cunda ve şehir merkezi olmak üzere kentin değişik bölgelerinde de yeni yol yaptıklarını ya da mevcut yolu onararak yeni hale getirdiklerini bildirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.