BAŞKAN YAVAŞ, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİYLE YEMEKTE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BAŞKAN YAVAŞ, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİYLE YEMEKTE BULUŞTU

Cumhuriyet Bayramının 92 yılı kutlamaları kapsamında Sındırgı Belediyesi Şehit ve Gazi Ailelerine Eman Termal Otelde resepsiyon yemeği verdi. Yemeğe Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Şehit ve Gazi Aileleri ve protokol üyeleri katıldı. Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve İlçe Kaymakamı Ercan Ateş yaptıkları konuşmada Birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yemek öncesi Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Şehit ve Gazi Ailelerine yakın ilgi göstererek bir süre sohbet etti.

Başkan Yavaş konuşmasında; “780 bin kilometre karesiyle 78 milyonuyla İnşallah bir ve beraber içerisindeyiz. Bir ve beraber olduğumuzda bu memlekete zarar verecek düşman olması mümkün atı olmadığını görüyoruz. Bu idareyi bizlere armağan eden başta Ulu Önderimiz olmak üzere bütün katkı sağlayanlara Allahtan rahmetle minnetle anıyoruz. Pazar günü memleketin kaderini etkileyecek seçimlerde de rabbim hayırlı neticeler bu memlekete versin. Bu memleketle alakalı şer güçlere fırsat vermesin” dedi.

Sındırgı Belediyesi tarafından Şehit ve Gazi Ailelerine verilen yemek için Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve personeline bu örnek davranış için teşekkür eden İlçe Kaymakamı Ercan Ateş ise; “Biliyorsunuz aramıza nifak tohumları ekmeye çalışan bedbahtlar var, düşmanlar var. Ama onlara karşıda en iyi şekilde mücadeleyi sürdürüyoruz. Ne olursa olsun biz millet olarak ta bayrağımıza, ezanımıza ve özgürlüğümüze sahip çıkıyoruz ve çıkmaya da devam edeceğiz” dedi. Başkan Yavaş yemek sonunda misafirlere TOKİ hakkında bilgi verdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.