" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

SAHİL BİRLİK JEST TURİZM AÇILIŞI DUALAR İLE YAPILDI

Burhaniye Sahil Birlik Kooperatifi bünyesine yeni kattığı araçlarının ve yeni kurulan Jest Turizm şirketinin açılışını otogarda okutulan mevlidi Şerif ve hayır yemeği ile yaptı. Açılış ve hayır yemeğine Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı ve Ulaştırma Dairesi Başkanı Belediye Meclis Üyeleri, AKP, CHP ve MHP ilçe yöneticileri […]

SAHİL BİRLİK JEST TURİZM AÇILIŞI DUALAR İLE YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Sahil Birlik Kooperatifi bünyesine yeni kattığı araçlarının ve yeni kurulan Jest Turizm şirketinin açılışını otogarda okutulan mevlidi Şerif ve hayır yemeği ile yaptı.

Açılış ve hayır yemeğine Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı ve Ulaştırma Dairesi Başkanı Belediye Meclis Üyeleri, AKP, CHP ve MHP ilçe yöneticileri ile MHP Balıkesir Milletvekili adayı Bülent Başaran ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreni okutulan mevlidi şerifin okunması sonrası misafirlere hazırlanan pilav ve kavurma ikram edildi. Sahil Birlik Kooperatifi Başkanı Şenol Kılcı yaptığı kısa konuşmasında “Sahil Birlik olarak halkımıza daha iyi hizmet verebilmek ve engelli vatandaşlarımıza daha rahat ulaşım sağlamak için araç filomuza yeni araçlarımız ile takviye ettik. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan bütün misafirlerimize teşekkür ederim” dedi.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ise” Arkadaşlarımız halkımıza yeni araçları ile daha iyi hizmet vermeleri bizleri de sevindirdi. Ben bütün arkadaşlarımıza kazasız belasız yolculuklar diliyorum” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.