Başkan Yılmaz, oyunu  Zühtü Özkardaşlar’da kullandı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

Başkan Yılmaz, oyunu  Zühtü Özkardaşlar’da kullandı

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 1 Kasım 2015 Türkiye Genel Seçimleri için Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi’nde sandık başına giderek oyunu kullandı.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Yardımcısı Yasin Sağay ile birlikte oyunu Karesi İlçesi Atatürk Mahallesi Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi’nde bulunan 1075 numaralı sandıkta kullandı. Seçim sonuçlarının vatana-millete hayırlı olmasını temenni ederek zarfını oy sandığına atan Başkan Yılmaz: “Bu seçimlerin memleketimize hayırlı olmasını diliyoruz. Demokratik hakkımızı kullanarak oyumuzu attık. 1 Kasım umarım memleketimizin huzuru ve gelişimi için güzel bir sonuç verir. Ülke olarak tarihi bir güne tanıklık ettiğimiz bugünde herkesi vatandaşlık görevini yerine getirmesi için sandığa davet ediyoruz” dedi.  Oyunu kullanan Başkan Yılmaz, sandık görevlilerine ve emniyet mensuplarına kolaylıklar diledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.