EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, OYUNU GÜRE’DE KULLANDI

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde, oyunu eşi Günseli Saka ile birlikte Güre Mahallesi’ndeki Atatürk İlkokulu’nda kullandı. Başkan Saka, “Seçimler ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun.” dedi. 2. dönem Milletvekilliği Genel Seçimi dolayısı ile Edremit’te vatandaşlar sandık başına gitti. Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, eşi Günseli Saka ile birlikte Güre Mahallesi’ndeki Atatürk […]

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SAKA, OYUNU GÜRE’DE KULLANDI

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde, oyunu eşi Günseli Saka ile birlikte Güre Mahallesi’ndeki Atatürk İlkokulu’nda kullandı. Başkan Saka, “Seçimler ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun.” dedi.

2. dönem Milletvekilliği Genel Seçimi dolayısı ile Edremit’te vatandaşlar sandık başına gitti. Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, eşi Günseli Saka ile birlikte Güre Mahallesi’ndeki Atatürk İlkokulu’nda kullandı. Sabah saatlerinde Atatürk İlkokulu’na gelen Başkan Saka, 1171 numaralı sandıkta eşi Günseli Saka ile birlikte oyunu kullandıktan diğer sandıkları da dolaşarak görevlilere başarılar diledi. Oyunu kullandıktan sonra kısa bir değerlendirme yapan Başkan Kamil Saka, Edremitlilere saat 17.00’ye kadar oylarını kullanmaları çağrısında bulundu. Başkan Kamil Saka, “Vatandaşların memnun olmadıkları idareyi seçimler ile değiştirmeleri demokrasinin en güzel uygulamalarından birisi. Bugün de çocuklarımızın geleceği ve ülkemizin aydınlık yarınları için çok önemli olduğunu düşündüğümüz bir geçimi gerçekleştiriyoruz. Seçimlerin ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.