Kafaoğlu Karamanlar’da Aşure hayrına katıldı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

Kafaoğlu Karamanlar’da Aşure hayrına katıldı

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Karamanlar Mahallesi’nde düzenlenen yemek ve aşure hayrına katıldı, vatandaşlarla biraya geldi. Karamanlar Mahallesi sakinleri Başkan Kafaoğlu’nun kendilerini yalnız bırakmamasından dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Kafaoğlu “Muharrem ayı matem ayı, İslam aleminde Kerbelanın yaşandığı ay. Ehlibeytten 72 kişinin şehit edildiği bir ay. Ehlibeyte olan sevgimiz her geçen gün artıyor. Ehlibeyte olan sevgi olmazsa imanımız tam olmaz. Alevi vatandaşlarımız bugünün kıymetine oruç tutuyorlar, biz de tutuyoruz. Biz biriz beraberiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırlarında yaşayan herkes kardeştir. Kardeşlik içinde daha güzel bir ülke, daha güzel bir Balıkesir ve daha güzel bir Altıeylül için çalışmalıyız. Hedefimiz insanların mutluluğu. İnsanları önemsiyoruz. İnsanlara hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Kerbela gibi ölümler bir daha yaşanmasın. Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım hep beraber Türkiye olalım” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.