" />
USD
3,6649
EURO
4,3351
ALTIN
151,4035

Burhaniye puanla tanıştı

3 Burhaniye Belediyespor:0-Çiğli Belediyespor:0 Burhaniye Belediyespor 8 Eylül stadında karşılaştığı rakibi İzmir Çiğli Belediyespor ile golsüz berabere kaldı. İlk yarısı takımların bir birlerini test ettiği ve gol yapamadığı ilk yarıda karşılıklı ataklar ile – sona erdi. İkinci yarısı biraz daha heyecan veren karşılaşmada ilk gol tehlikesi rakip takım Çiğli Belediyesinden geldi. Bu dakikada soldan ceza […]

Burhaniye puanla tanıştı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

3

Burhaniye Belediyespor:0-Çiğli Belediyespor:0

Burhaniye Belediyespor 8 Eylül stadında karşılaştığı rakibi İzmir Çiğli Belediyespor ile golsüz berabere kaldı. İlk yarısı takımların bir birlerini test ettiği ve gol yapamadığı ilk yarıda karşılıklı ataklar ile – sona erdi. İkinci yarısı biraz daha heyecan veren karşılaşmada ilk gol tehlikesi rakip takım Çiğli Belediyesinden geldi. Bu dakikada soldan ceza alanı dışından güzel bir orta yapan Emrah topu Aytaç’ın  önüne al da at dercesine bıraktı. Aytaç topa istediği vuruşu yapamayınca Çiğli Belediyespor bir golden oldu. Hemen akabinde ceza alanı içinden aytaç sert vurdu. Top üst direkte patladı. Dönen topa Göksel vurdu, defans topu kornere attı.

  1. dakikada ceza alanı ön çizgisinden Ertuğrul düzgün vurdu. Seyircileri havaya kaldıran vuruşta top üst ağlarda kaldı.
  2. dakikada ceza alanı içerisinde oluşan karambolde topa iyi vuramayan Ertuğrul takımının galibiyeti elde edeceği vuruşu yapamayınca karşılaşma başladı gibi bitti. 0-0

Hakemler: Mehmet Can Özkan (*)- Korkut Hakim (*), Deniz Akkaya(*)

Burhaniye Belediyespor: Ercan (***)- Cihan (***), Umut (***), Recep (**), Ömer (***), Yusuf (**)(Burak (*), Serkan (**), Tanju(***), Ertuğrul (**), Hakan (***), Melih (**)(Koray(**)

Çiğli Belediyespor: Hasan (**), Doğan (**), Mehmet (***), Halil (***), Mithat (**), Recep (**), Aytaç (**(**)(Tolga(**), Hasan(**), Serdar (**)(Göksel(**), Cemal (**), Emrah (**)(Ferdi(**).

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.