" />
USD
3,7101
EURO
4,3637
ALTIN
152,8494

“DİRENİŞ” EDREMİT’TE İZLEYİCİ İLE BULUŞTU

Gazeteci Gökmen Ulu tarafından gerçek görüntüler derlenerek hazırlanan ve Gezi Parkı olayları sırasında yaşananları konu alan Direniş Belgeseli, Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde seyirci ile buluştu. Sözcü Gazetesi’nde görev yapan Gazeteci Gökmen Ulu tarafından gerçek görüntüler derlenerek hazırlanan ve Gezi Parkı olayları sırasında yaşananları konu alan Direniş Belgeseli, Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde […]

“DİRENİŞ” EDREMİT’TE İZLEYİCİ İLE BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gazeteci Gökmen Ulu tarafından gerçek görüntüler derlenerek hazırlanan ve Gezi Parkı olayları sırasında yaşananları konu alan Direniş Belgeseli, Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde seyirci ile buluştu.

IMG_2248Sözcü Gazetesi’nde görev yapan Gazeteci Gökmen Ulu tarafından gerçek görüntüler derlenerek hazırlanan ve Gezi Parkı olayları sırasında yaşananları konu alan Direniş Belgeseli, Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde seyirci ile buluştu. Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gösterilen Diriliş Belgeseli’ni Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün ve vatandaşlar izledi.  Direnişin yüzyılın en önemli toplumsal hareketi olarak lanse edildiği belgeselde, ‘nefrete karşı sevgi’, ‘ayrıştırmaya karşı dayanışma’ ve ‘provokasyona karşı sağduyu’ konuları işlendi. Gezi Parkı olayları sırasında çekilen kamera görüntüleri ve çarpıcı fotoğraflar da belgeselde yer aldı. Belgeselin gösteriminin ardından yönetmeni Gökmen Ulu tarafından gerçekleştirilen söyleşide ise dayanışma, barış ve özgürlük mesajları vurgusu yapıldı. Gecenin anısına CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün tarafından gazeteci Gökmen Ulu’ya çiçek takdim edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.