" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR DURMUYOR

Edremit Belediyesi tarafından, kış mevsimi öncesinde önceden köy statüsünde olan kırsal mahallelerde çalışmalar aksatılmadan yerine getiriliyor. Edremit’i 40 mahallesi ile bir bütün olarak değerlendirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Kamil Saka, sorunların ortadan kaldırılıp önleyici tedbirlerin alındığını söyledi. Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından kış mevsimi öncesinde ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalar kapsamlı bir şekilde […]

EDREMİT’TE KIRSAL MAHALLELERDE ÇALIŞMALAR DURMUYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından, kış mevsimi öncesinde önceden köy statüsünde olan kırsal mahallelerde çalışmalar aksatılmadan yerine getiriliyor. Edremit’i 40 mahallesi ile bir bütün olarak değerlendirdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Kamil Saka, sorunların ortadan kaldırılıp önleyici tedbirlerin alındığını söyledi.

Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından kış mevsimi öncesinde ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalar kapsamlı bir şekilde devam ediyor. Önceden köy statüsünde olan mahallelerde ilkbahar ve yaz döneminde yapılan altyapı düzenlemeleri, parke taş döşemelerinden sonra kış öncesinde gerekli hazırlıklar da yapılıyor. Toplam 40 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’i hiçbir ayrım yapmadan bütün olarak değerlendiklerini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit ilçe merkezinde ve sahil mahallelerinde olduğu gibi kırsal mahallelerimizde temel belediyecilik hizmetlerinin yanında kış mevsimi öncesinde önleyici tedbirleri alıyoruz. Vatandaşlarımızın çağdaş, modern ve huzur içinde yaşadıkları bir Edremit’i yaratabilmek için ilçemizin dört bir yanında çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.