" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN KAMİL SAKA, DAİRE MÜDÜRLERİ İLE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye bünyesinde görev yapan Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediyede görevli Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile her ay belediye meclisi toplantısından önce bir araya geliyor. Ekim ayı Meclis toplantısı öncesinde gerçekleştirilen toplantıda daire müdürlerini dinleyen Başkan Saka, […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, DAİRE MÜDÜRLERİ İLE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediye bünyesinde görev yapan Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediyede görevli Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri ile her ay belediye meclisi toplantısından önce bir araya geliyor. Ekim ayı Meclis toplantısı öncesinde gerçekleştirilen toplantıda daire müdürlerini dinleyen Başkan Saka, çalışma ekibi ile karşılıklı olarak yürütülen çalışmalar ve hayata geçirilmesi planlanan projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, İlhan Yazar ve daire müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda çalışma arkadaşlarını tek tek dinledi. Başkan Saka, Edremit’in büyük bir kent haline geldiğini ve bu büyük kente yakışır çalışmaların başarılı bir şekilde yerine getirilmesi için ekip olarak uyumlu ve iş birliği içerisinde çalışılması gerektiğini ifade etti. Başkan Saka, daire müdürlerine “Harcadığımız her kuruşun milletin parası olduğunu unutmadan yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde daha dikkatli ve daha hızlı bir şekilde iş ve işlemlerimizi yerine getirmeye özen göstermeliyiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.