Başkan Yavaş’tan Mahallelere Teşekkür Ziyareti

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

Başkan Yavaş’tan Mahallelere Teşekkür Ziyareti

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Belediye Meclis Üyeleri ve beraberindeki Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 1 Kasım tarihinde yapılan 26’ncı dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Sındırgı halkının vermiş olduğu destekten dolayı Kırsal Mahallelere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve beraberindeki heyet ilk olarak Yaylabayır mahallesini ziyaret etti. Başkan Yavaş ve beraberindeki heyeti folklor ekibi ile karşılayan Yaylabayır Mahalle sakinleri ayrıca Ak Parti’nin seçimlerde tek başına iktidar olarak çıkması ve  ülkenin birlik ve beraberliğinin bozulmaması içi Kurban kestiler.

Başkan Yavaş, beraberindeki yönetim kurulu ve parti üyeleri ile birlikte Yaylabayır mahallesini  ziyaret ederek Yaylabayır  halkının AK Parti’ye vermiş olduğu yoğun destekten dolayı teşekkür ederek, vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulundu. Mahalle halkı ile tek tek görüştükten sonra konuşma yapan Başkan Yavaş, “Pazar günü demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimleri gerçekleştirdik. Ortaya çıkan sonuçların tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Yapılan seçimde AK Parti’ye 12. seçim zaferini yaşatan milletimize teşekkür ediyorum. Sındırgı’ da bu seçimlerden alnımızın akıyla çıktık. Halkımızın bizlere gösterdiği teveccühün ve omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız. Bizlere oy veren hemşerilerimiz kadar oy vermeyen hemşerilerimizin de gönlünü kazanmak için çalışacağımız bir dönem olacak önümüzdeki dönem. İnşallah önümüzdeki süreç Türkiye için hayırlar getirecek bir dönem olur. Seçim çalışmaları boyunca bizleri yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımıza, bizlere gönül veren dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizim siyaset anlayışımız seçimlik değildir. Seçimin ertesi günü halkın yanında olan siyasetçi görmek zordur. Ancak bizim siyaset anlayışımız seçimden sonra da halkın yanında olmayı gerektirir. Verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız” dedi. Başkan Yavaş ve beraberindeki heyet daha sonra Küçük Dağdere, Bayraklı ve Yüreğil mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.