" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

İSTASYON CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin girişinde bulunan İstasyon Caddesi’nde yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Altyapı düzenlemeleri tamamlanan caddede parka taş kaplamaları yapılıyor.  Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin Çanakkale yönünden girişindeki Akçay Caddesi’nin yenilenmesinden sonra İzmir yolundan şehir merkezine kadar uzanan İstasyon Caddesi’nde başlatılan yeniden düzenleme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Soğuk Tulumba Köprüsü’nden başlayıp eski SSK Hastanesi önünden İzmir Karayolu […]

İSTASYON CADDESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin girişinde bulunan İstasyon Caddesi’nde yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Altyapı düzenlemeleri tamamlanan caddede parka taş kaplamaları yapılıyor.

 Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin Çanakkale yönünden girişindeki Akçay Caddesi’nin yenilenmesinden sonra İzmir yolundan şehir merkezine kadar uzanan İstasyon Caddesi’nde başlatılan yeniden düzenleme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Soğuk Tulumba Köprüsü’nden başlayıp eski SSK Hastanesi önünden İzmir Karayolu kavşağına kadar uzanan İstasyon Caddesi’nin birinci bölümünde altyapı düzenlemelerinden sonra parka taş kaplama işlemine geçildi. Orta refüj düzenlemesi ile gidiş ve geliş olmak üzere iki şeride ayrılan caddede toplam 23 bin 265 metrekare kilitli parke taş kaplaması, 3 bin 150 metre yağmur suyu oluğu, 6 bin 485 metre refüj ve kaldırım bordürü kullanılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, şehrin girişinin vitrini olduğunu belirterek, ”İlçemizin girişinde ki Akçay Caddesi’nden sonra İstasyon Caddesi’ni de yeniliyoruz. Bunun yanında Endüstri Meslek Lisesi kavşağına modern bir çevre düzenlemesi yapıyoruz. Bütün bu düzenlemelerin tamamlanması ile şehrimizin Çanakkale ve İzmir yönünden girişleri modern ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşacak” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.