" />
USD
3,6671
EURO
4,3293
ALTIN
151,0264

KAMALAK: MİLLETİN İRADESİNE SAYGILIYIZ…

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, 1 Kasım seçim sonuçlarının netleşmesinden sonra bir açıklama yaptı. Saadet Partisi’nin Balgat’taki Genel Merkezi’nde seçim sonuçlarını değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak teşkilat mensuplarına gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti. MİLLETİN İRADESİNE SAYGILIYIZ Seçim sonuçlarının millete ve ülkeye hayırlar getirmesi temennisinde bulanan Kamalak, şunları […]

KAMALAK: MİLLETİN İRADESİNE SAYGILIYIZ…
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, 1 Kasım seçim sonuçlarının netleşmesinden sonra bir açıklama yaptı.

Saadet Partisi’nin Balgat’taki Genel Merkezi’nde seçim sonuçlarını değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak teşkilat mensuplarına gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

MİLLETİN İRADESİNE SAYGILIYIZ

Seçim sonuçlarının millete ve ülkeye hayırlar getirmesi temennisinde bulanan Kamalak, şunları kaydetti: “‘Türkiye’nin birliği ve bütünlüğü tehlikededir’ mesajı algı operasyonu şeklinde yoğun bir şekilde kamuoyuna aktarıldı. Tabiki aziz milletimiz vatanın birliği ve milletin bölünmez bütünlüğü söz konusu olunca gerisi teferruattır düşüncesiyle AKP’nin etrafında toplandı. Bu seçimleri böyle görüyoruz. Terör olayı, Suriye hadisesi hâlbuki Suriye’yi bu hale getiren Türkiye’yi savaşın eşiğine getiren yanlış politikalar neticesinde oldu. Terör olaylarıyla Doğu’yu Güneydoğu’yu PKK’ya teslim eden, orada devlet boşluğu oluşturan neticede yine AKP’dir. Sonra yanlış politikasını gördü ve sonra da operasyonlar yaptı bunlar da seçime etki yaptı. Ama ne olursa olsun  seçim sonuçları milletimizin iradesi olması hasebiyle aziz milletimiz ve ülkemiz için Allah hayırlara vesile kılsın.” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMA METOTLARIMIZI GÖZDEN GEÇİRECEĞİZ

Seçimlerin adil koşullarda yapılmadığını belirten Prof. Dr. Mustafa Kamalak, “Burada bir algı operasyonu yönetiliyor. Kabul etsek de etmesek de karşımızda bir AKP gerçeği var. 25 günlük süre içerisinde devletin resmi kurumu TRT’de AKP’ye ayrılan süre 30 saat Sayın Cumhurbaşkanı’na ayrılan süre 29 saat, CHP’ye 5 saat, MHP’ye 1 saat, HDP’ye 18 dakika Saadet’e ayrılan süre ise, koca bir sıfır. Açık bir gerçek var; demek ki daha fazla koşturmamız, Allah rızası için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Şimdiye kadar arkadaşlarımızın herhangi bir gevşeklik gösterdiklerini zannetmiyorum ama çalışma metodlarımızı gözden geçirmemiz gerekiyor” diye konuştu.

BÜTÜN TEŞKİLATLARIMIZ VAR GÜCÜYLE ÇALIŞTI

Kamalak neticeden memnun kalmadıklarını belirterek şunları kaydetti: “Bir seçim geçirdik. Netice bizim memnun olacağımız bir netice değil. Ama memnun olacağımız bir şey var ki bütün teşkilatlarımız bütün gücüyle çalıştı. Bütün gayretlerinden dolayı teşkilat mensuplarımızın her birine ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Bizim inancımıza göre; “insan için çalışmasının karşılığından başka bir şey yoktur.” Tebliğ yapanlar davalarını gerektiği gibi güler yüzle yaparlarsa kazanmış olurlar. ‘Nasılsanız öyle yönetilirsiniz’ deniliyor. Elbette inanıyoruz. İçinde yaşadığımız toplumu biliyoruz. Peki, bize düşen görev nedir? Bize düşen görev gerçekleri tatlı dille, güler yüzle en güzel şekilde karşımızdaki insanlara anlatmaktır. Bunu yaparsak kazanan biz oluruz. İnsanlar buna uyarsa memnun oluruz.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.