AYVALIK BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

Ayvalık Belediyesi Kasım ayı olağan meclis toplantısı Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer Başkanlığında yapıldı.

Orhan Peker Sanat Galerisinde gerçekleşen meclis toplantısında gündem maddeleri ele alınarak oy birliğiyle kabul edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kasım ayı olağan meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, son yağmurların yol açtığı zararları anlattı. Ayvalık’ın büyük bir doğal felaketi ucuz atlattığını ifade ederek yağmurdan zarar görenlerin yaralarının Ayvalık Belediyesi ve Ayvalık Kaymakamlığınca sarıldığını söyledi.

Laka’dan başlayıp marina önünde biten bölümündeki yolun bozulan asfaltı hakkında da bilgi veren Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yolun bozulmasının sebebinin kullanılan malzemeden kaynaklandığını, yüklenici firmanın Ayvalık Belediyesine tek kuruş külfet getirmeden yolu yeniden yaptığını, yolların henüz ne geçici ne de kesin kabulünün yapılmadığını da bildirdi.

Başkan Gençer, Anıtlar kuruşunda onaylanan ve Ayvalık’ın prestij projelerinden birisi olan Kırlangıç Tesislerinin sosyal hayata kazandırılması projesi hakkında bir de sunum yaptı.

Başkan Gençer’in konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Bir çok madde oy birliğiyle kabul edilirken İmar Müdürlüğünden gelen konularda görüşülerek bir sonraki meclis gündemine getirilmesi için görüşülmek üzere İmar Komisyonuna havale edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.