" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE HAYIRSEVERDEN YENİ OKUL

  Edremit’te hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından, hayatını kaybeden babası ve eşi adına yaptırılacak olan İlkokulun protokolü Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın katılımı ile imzalandı.   Edremit ilçesinde Hamidiye Mahallesi’nde, hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından eşi ve babası adına 24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu inşa ettirilecek. Kaymakamlıkta düzenlenen protokol […]

EDREMİT’TE HAYIRSEVERDEN YENİ OKUL
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit’te hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından, hayatını kaybeden babası ve eşi adına yaptırılacak olan İlkokulun protokolü Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın katılımı ile imzalandı.

 

Edremit ilçesinde Hamidiye Mahallesi’nde, hayırsever Ayşe Büyükdalgıç tarafından eşi ve babası adına 24 derslikli Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu inşa ettirilecek. Kaymakamlıkta düzenlenen protokol imza törenine, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Edremit Kaymakamı Ali SırmalıEdremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç katıldı. Törende konuşan Vali Yaman, Büyükdalgıç’a teşekkür ederek, “Ayşe Büyükdalgıç Hanımefendi, ülkemize bir okul kazandıracak. Bu okulu hem babası hem de eşi adına yaptıracak. Edremit Belediyesi de destek vererek bahçe düzenlemesini yapacak. Bu nedenle değerli hayırseverimizi kutluyorum” dedi. Hayırsever Ayşe Büyükdalgıç’ta hayırlı olmasını diledi. Daha sonra Vali Yaman, Kaymakam Sırmalı, Belediye Başkanı Saka ve hayırsever Büyükdalgıç tarafından Mithat-Fethi Büyükdalgıç adına yaptırılacak okulun protokolü imzalandı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.