Havran İmam Hatip Ortaokulu Aşure Hayrı

  Havran İmam Hatip Ortaokulu Okul Yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen aşure programına, Havran Belediye Başkan’ı Emin Ersoy, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı ve Mehmet Yılmaz, Havran  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu,Edremit Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Fethi Bilge, İlim Yayma Cemiyeti Havran Şube Müdürü Abdüllatif Özer, Şube Müdürü, Okul Müdürleri, Veliler ve Öğrenciler […]

Havran İmam Hatip Ortaokulu Aşure Hayrı

 

Havran İmam Hatip Ortaokulu Okul Yönetimi ve Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen aşure programına, Havran Belediye Başkan’ı Emin Ersoy, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı ve Mehmet Yılmaz, Havran  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu,Edremit Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Fethi Bilge, İlim Yayma Cemiyeti Havran Şube Müdürü Abdüllatif Özer, Şube Müdürü, Okul Müdürleri, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlemiş olduğu aşure hayrı programında, “İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlemiş olduğu aşure hayrı  faaliyetine katıldık. Allah kabul etsin. Düzenlenen bu etkinlikte başta Okul Müdürü Nazmi Anbarlıoğlu olmak üzere herkese teşekkür ederim.”  Dedi.

Okul Müdürü Nazmi Anbarlıoğlu ise, Okul Aile Birliği ve Okul İdaresi’nin katkılarıyla düzenlendiğini ifade etti. Muharrem ayının önemine de değinerek birlik ve beraberli çağrısında bulundu. Anbarlıoğlu, destek ve verenlere ve programa katılanlara teşekkür etti.

Program, İlim Yayma Cemiyeti Havran Şube Müdürü Abdüllatif Özer’in duasıyla son buldu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.