" />
USD
3,7187
EURO
4,3708
ALTIN
153,2435

HAYVAN HAKLARI İÇİN YOLLARI DÜŞTÜ

  Mersin Erdemli İlçesinden yola çıkan Dizi ve sinema oyuncusu Hayvan Hakları Savunucusu Semih Iğdigül  Balıkesir Havran İlçesinde öğrencilere yönelik Hayvanlar hakları ile ilgili Mehmet Çalışır Anadolu Lisesinde seminer verdi.Havran Belediyesinin destekleri ile düzenlenen seminer gün boyu tüm sınıflara verildi.Semih Iğdigül Sokak hayvanlarının durumuna dikkat çekmek maksadıyla yollarda olduğunu belirterek gittiğim İl ve İlçelerimizde merkezi idare ile yerel idarecilerin […]

HAYVAN HAKLARI İÇİN YOLLARI DÜŞTÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Mersin Erdemli İlçesinden yola çıkan Dizi ve sinema oyuncusu Hayvan Hakları Savunucusu Semih Iğdigül  Balıkesir Havran İlçesinde öğrencilere yönelik Hayvanlar hakları ile ilgili Mehmet Çalışır Anadolu Lisesinde seminer verdi.Havran Belediyesinin destekleri ile düzenlenen seminer gün boyu tüm sınıflara verildi.Semih Iğdigül Sokak hayvanlarının durumuna dikkat çekmek maksadıyla yollarda olduğunu belirterek gittiğim İl ve İlçelerimizde merkezi idare ile yerel idarecilerin destekleri ile okullarda Hayvan hakları konulu seminerler düzenlediğini söyledi.

Ufak bir motosikletle hayvan hakları için yollara düştüğünü belirten İğdigül, “Hayvan katliamlarına dur demek istiyoruz. Mersin Erdemli’den yola çıktım. İç Anadolu bölgesinden Sinop’a kadar gittim. Bütün Karadeniz’i dolaşarak, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye kadar ufak bir motorsikletle hayvan hakları için koşturuyorum. Gittiğim yerlerde barınakları, belediyeleri dolaşıyorum. Bu hayvanların dili yok. Biz bu mücadelemizde onların sesi olmaya çalışıyoruz. Hayvan katliamlarına son diyoruz” dedi.Iğdigül Havran Kaymakamı Yasin Öztürk ve her konuda destek veren Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’a teşekkür ederim dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.