" />
USD
3,7093
EURO
4,3628
ALTIN
152,8216

KADIKÖY MAHALLESİ YENİ YOLCU DURAĞI

Edremit Belediyesi tarafından, Kadıköy Mahallesi’nde yolcuların otobüs ve minibüs beklemesi, yolcu minibüslerinin rahatça indirme ve bindirme yapabilmesi için yeni durak yapılıyor. Edremit’in Kadıköy Mahallesi’nde E-87 Çanakkale Karayolu kenarında ki yan yol üzerinde yeni yolcu bekleme durağı yapılıyor. Toplu taşıma araçlarının indirme-bindirmesinde yaşanan sorunlar ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıları gidermek için Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı […]

KADIKÖY MAHALLESİ YENİ YOLCU DURAĞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından, Kadıköy Mahallesi’nde yolcuların otobüs ve minibüs beklemesi, yolcu minibüslerinin rahatça indirme ve bindirme yapabilmesi için yeni durak yapılıyor.

Edremit’in Kadıköy Mahallesi’nde E-87 Çanakkale Karayolu kenarında ki yan yol üzerinde yeni yolcu bekleme durağı yapılıyor. Toplu taşıma araçlarının indirme-bindirmesinde yaşanan sorunlar ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıları gidermek için Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol güzergâhı üzerinde yeni düzenlemeler yaparak en kısa zamanda cep durağını halkın hizmetine sunacaklar. Edremit Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan çalışmaları gören vatandaşlar, “Yıllardır devam eden bu soruna kayıtsız kalmayıp, gerekli çalışmaları başlatan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya teşekkür ediyoruz” dediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka konuyla ilgili olarak,”Gelişmekte olan ilçemizde tüm eksikliklerimizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.