KADIKÖY MAHALLESİ YENİ YOLCU DURAĞI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KADIKÖY MAHALLESİ YENİ YOLCU DURAĞI

Edremit Belediyesi tarafından, Kadıköy Mahallesi’nde yolcuların otobüs ve minibüs beklemesi, yolcu minibüslerinin rahatça indirme ve bindirme yapabilmesi için yeni durak yapılıyor.

Edremit’in Kadıköy Mahallesi’nde E-87 Çanakkale Karayolu kenarında ki yan yol üzerinde yeni yolcu bekleme durağı yapılıyor. Toplu taşıma araçlarının indirme-bindirmesinde yaşanan sorunlar ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıları gidermek için Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol güzergâhı üzerinde yeni düzenlemeler yaparak en kısa zamanda cep durağını halkın hizmetine sunacaklar. Edremit Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan çalışmaları gören vatandaşlar, “Yıllardır devam eden bu soruna kayıtsız kalmayıp, gerekli çalışmaları başlatan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya teşekkür ediyoruz” dediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka konuyla ilgili olarak,”Gelişmekte olan ilçemizde tüm eksikliklerimizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.