4 AYDAN BU YANA FİRARİ OLAN CİNAYET ZANLISI YAKALANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

4 AYDAN BU YANA FİRARİ OLAN CİNAYET ZANLISI YAKALANDI

Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesinde 20 Temmuz akşamı üç arkadaşın tartışması sonucu bir kişi hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili olarak cinayet zanlısı olarak aranan H.i.A. polis tarafından yakalandı.

20 Temmuz akşamı İddiaya göre B.A. (35), arkadaşları H.İ.A (26). ve G.B. ile tartıştı. Tartışmanın ardından B.A. silahını çıkardı. Bu sırada silahı alan H.İ.A. iddiaya göre B.A’yı başından vurdu. Ağır yaralanan B.A. Edremit Devlet Hastanesi Yoğun bakım Servisi’nde tedavi altına alındıktan sonra hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili olarak firari olan cinayet zanlısı H.İ.A. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğünün çalışmasıyla gözaltına alındı. Yoğun güvenlik önlemleri altında Edremit Adliyesine sevk edilen cinayet zanlısı H.İ.A. nöbetçi mahkemeye sevk edildi.  (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.