" />
USD
3,7187
EURO
4,3702
ALTIN
153,2698

4 AYDAN BU YANA FİRARİ OLAN CİNAYET ZANLISI YAKALANDI

Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesinde 20 Temmuz akşamı üç arkadaşın tartışması sonucu bir kişi hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili olarak cinayet zanlısı olarak aranan H.i.A. polis tarafından yakalandı. 20 Temmuz akşamı İddiaya göre B.A. (35), arkadaşları H.İ.A (26). ve G.B. ile tartıştı. Tartışmanın ardından B.A. silahını çıkardı. Bu sırada silahı alan H.İ.A. iddiaya göre B.A’yı başından vurdu. […]

4 AYDAN BU YANA FİRARİ OLAN CİNAYET ZANLISI YAKALANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesinde 20 Temmuz akşamı üç arkadaşın tartışması sonucu bir kişi hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili olarak cinayet zanlısı olarak aranan H.i.A. polis tarafından yakalandı.

20 Temmuz akşamı İddiaya göre B.A. (35), arkadaşları H.İ.A (26). ve G.B. ile tartıştı. Tartışmanın ardından B.A. silahını çıkardı. Bu sırada silahı alan H.İ.A. iddiaya göre B.A’yı başından vurdu. Ağır yaralanan B.A. Edremit Devlet Hastanesi Yoğun bakım Servisi’nde tedavi altına alındıktan sonra hayatını kaybetmişti. Konuyla ilgili olarak firari olan cinayet zanlısı H.İ.A. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğünün çalışmasıyla gözaltına alındı. Yoğun güvenlik önlemleri altında Edremit Adliyesine sevk edilen cinayet zanlısı H.İ.A. nöbetçi mahkemeye sevk edildi.  (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.