" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE KASIM AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Edremit Belediyesi’nin muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısının Kasım ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. İlçeyi ziyaret eden Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’da toplantıya katılarak muhtarları selamladı. Edremit Belediyesi tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısının Kasım ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, […]

EDREMİT’TE KASIM AYI MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi’nin muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısının Kasım ayı toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. İlçeyi ziyaret eden Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’da toplantıya katılarak muhtarları selamladı.

Edremit Belediyesi tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısının Kasım ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, İlhan Yazar, muhtarlar ve belediyede ki bazı daire müdürleri katıldı. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun, istek ve şikâyetlerini aktardıkları toplantıda kış mevsimi öncesinde yürütülen çalışmalar ve önümüzde ki günlerde hayata geçirilecek olan projeler ile ilgili konular değerlendirildi. Edremit’i ziyaret eden Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’da beraberinde Kaymakam Ali Sırmalı ile birlikte toplantıya katılarak muhtarları selamladı. Muhtarlardan istekleri olup olmadığını soran Vali Yaman, İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Canaklı’nın mahallesi ile ilgili talebi üzerine gerekli talimatları verdi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, muhtarlar ile her ay bilgilendirme toplantısında bir araya geldiklerini belirterek, “İlçemizin sorunlarının daha hızlı çözümü ve hayata geçireceğimiz yeni çalışmalar ile ilgili muhtarlarımız ile bir araya gelerek karşılıklı değerlendirmede bulunuyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.