GÜRE MAHALLESİ’NDE YUNUS EMRE VE YILMAZ AKPINAR CADDESİ YENİLENECEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

GÜRE MAHALLESİ’NDE YUNUS EMRE VE YILMAZ AKPINAR CADDESİ YENİLENECEK

Edremit Belediyesi tarafından, Güre Mahallesi’nde ki Yılmaz Akpınar ve Yunus Emre caddelerinin yeniden düzenleme çalışmalarına başlandı.

Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin değişik yerlerinde cadde ve sokaklarda ki yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. İlçe merkezinde ki Akçay Caddesi, İstasyon Caddesi, Zeytinli Mahallesi’nde ki Ertürk Caddesi, Güre Mahallesi’nde ki SSK yolundan sonra yine Güre Mahallesi’nde ki Yılmaz Akpınar ve Yunus Emre Caddesi’nin yeniden düzenleme çalışmalarına başlandı. Güre Mahallesi’nde Melek Hanım ve Yeni Mahalle mevkii arasında bulunan ve toplu taşıma araçlarının da yoğun olarak kullandığı iki cadde alt yapı düzenlemeleri, yağmur suyu hatları, kaldırım düzenlemeleri, parke taş kaplamaları ile baştan sona yenilenecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çağdaş ve modern bir kent hedefi doğrultusunda yeni projelerin sırası ile hayata geçirildiğini belirterek, “Yaz mevsiminde yoğunluğun yaşandığı sahil mahallerimizde çalışmalara hız verdik. Zeytinli’de ki Ertürk Caddesi, Güre SSK yolundan sonra yine Güre Mahallemizde ki Yılmaz Akpınar ve Yunus Emre Caddesi’ni yeniliyoruz. Kısa süre içerisinde tamamlayıp halkımızın hizmetine açmayı planlıyoruz. Sırası ile yeniden düzenleme projelerimiz Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi’nde devam edecek. Ekiplerimizin çalışması dört bir koldan devam ediyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.