" />
USD
3,7065
EURO
4,3624
ALTIN
152,8841

PELİTKÖY ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ İÇİN ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi bünyesinde yürüttüğü işlere ek olarak Burhaniye için yapılan önemli projeler için de desteklerini esirgemeyerek, ihtiyaç duyulan konularda yardım etmeye devam ediyor. Burhaniye’nin Pelitköy Mahallesinde eğitim hayatına başlayan Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi çevre düzenlemesi Burhaniye Belediyesi tarafından yapılıyor. Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler birimi ve Fen […]

PELİTKÖY ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ İÇİN ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi bünyesinde yürüttüğü işlere ek olarak Burhaniye için yapılan önemli projeler için de desteklerini esirgemeyerek, ihtiyaç duyulan konularda yardım etmeye devam ediyor.

Burhaniye’nin Pelitköy Mahallesinde eğitim hayatına başlayan Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi çevre düzenlemesi Burhaniye Belediyesi tarafından yapılıyor. Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler birimi ve Fen İşleri Müdürlüğü’nün hummalı çalışmaları ile devam eden işler, yeşil alan düzenlemeleri yanı sıra çocukların oyun oynayabilecekleri alanları da oluşturuyor.

Rehabilitasyon merkezi için Burhaniye Belediyesi tarafından merkez içerisinde basketbol sahası, oturma alanları, engelli oyun grupları, engelli spor aletleri, özellikle rampa çözümleri bulunan yürüyüş yolları projeleri çizilerek uygulama aşamasına geçildi. Oyun alanlarının bulunduğu alanlar kauçuk taban olarak yapılırken, engeller için yürüyüş yolları yapılarak betonları atılıyor. Yeşil alan düzenlemeleri içinse hummalı bir şekilde çalışan Belediye ekipleri okulun Kasım ayı sonunda yapılacak açılışına kadar işleri bitirecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.