" />
USD
3,6788
EURO
4,3326
ALTIN
151,5378

AYVALIK BELEDİYESİNDEN AŞURE HAYRI.

Ayvalık Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrı yaptı. Cumhuriyet Meydanında kurulan stantta Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kendi, elleriyle iki kazan aşureyi vatandaşlara dağıttı. Aşure hayrına Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ve Belediye Meclis Üyeleri’nin de katıldığı hayırda vatandaşlara kazanlar dolusu aşure ikram edildi. Belediye Başkanı Rahmi Gençer’de eşi Yasemin […]

AYVALIK BELEDİYESİNDEN AŞURE HAYRI.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrı yaptı. Cumhuriyet Meydanında kurulan stantta Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kendi, elleriyle iki kazan aşureyi vatandaşlara dağıttı.

Aşure hayrına Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ve Belediye Meclis Üyeleri’nin de katıldığı hayırda vatandaşlara kazanlar dolusu aşure ikram edildi. Belediye Başkanı Rahmi Gençer’de eşi Yasemin Gençer ile birlikte kazının başına geçerek vatandaşlara aşure ikram etti.

Katılan herkese teşekkür eden Başkan Gençer, “Yüzyıllar önce Kerbela’da yaşanmış olan acı olayda Hz. Hüseyin ve onlarca canın şehit edilişini bir kez daha anıyoruz. Allah bir daha böyle acılar göstermesin” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.