" />
USD
3,6661
EURO
4,3322
ALTIN
151,3800

BAŞKAN GENÇER’I KIBRISLI MESLEKTAŞINDAN ZİYARET.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne kentinin Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret etti. Uluslar arası Ayvalık Zeytin Hasat Günleri etkinliklerine katılmak üzere Ayvalık’a davetli olarak gelen Girne Belediye Başkanı Güngördü, Ayvalık Belediye Başkanı Gençer’i ziyaret ederek belediye çalışmaları ve ilçe hakkında bilgiler aldı. Beraberinde Girne Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Derman […]

BAŞKAN GENÇER’I KIBRISLI MESLEKTAŞINDAN ZİYARET.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne kentinin Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i makamında ziyaret etti.

  1. Uluslar arası Ayvalık Zeytin Hasat Günleri etkinliklerine katılmak üzere Ayvalık’a davetli olarak gelen Girne Belediye Başkanı Güngördü, Ayvalık Belediye Başkanı Gençer’i ziyaret ederek belediye çalışmaları ve ilçe hakkında bilgiler aldı. Beraberinde Girne Belediyesi Genel Sanat Yönetmeni Derman Atik ile gelen Girne Belediyesi Başkanı Güngördü, Gençer’e Kıbrıs’a özgü sarı ipek kozası işli bir tepsi ve çeşitli hediyeler verdi. Başkan Gençer’de konuk başkan ve beraberindekilere Ayvalık Zeytin ve zeytinyağları ile ilçeyi anlatan dökümanların bulunduğu bir hediye paketi verdi. Konuk belediye başkanının ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’da bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.