BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER DE İŞBİRLİĞİ KAHVALTISI  

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER DE İŞBİRLİĞİ KAHVALTISI  

Burhaniye ilçesinde, Uygulayalı Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Oğuzhan İlban’ın düzenlediği işbirliği kahvaltısı ilgi gördü. Kahvaltıya,  Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Eğitim, Yaşama ve Yaşatma Derneği Başkanı Tuncay Yedikardeşler, Dernek Başkan Yardımcısı Erman Uysal, B.U.B.Y.O. Müdür yardımcısı Ögr. Gör. Dr. Muammer Bezirgan, dernek üyeleri, yüksekokul öğretim üyeleri ve idari personel katıldı.

Kahvaltı servisi öncesinde, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Oğuzhan İlban, kahvaltıya katılan bütün davetlilere teşekkür etti. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ile Yüksekokul Yaşatma Derneğinin,  okula verdikleri desteklerin anlamlı olduğunu belirterek “Sayın Belediye Başkanı ve Dernek Başkanının okul için yapılan projelerimizin destekçisi ve takipçisi olması B.U.B.Y.O. ailesi olarak bizi mutlu edecektir. Bugüne kadar verilen destekler ve gelecekte yapılacak işbirlikleri B.U.B.Y.O.’yu, turizm eğitimi ve yeni değerler katma adına bütün Körfezin öncüsü yapacaktır ’’ dedi. Belediye Başkanı Necdet Uysal ise, Yüksekokulun birçok başarılı projeyi hayata geçirerek körfez için büyük bir katma değer oluşturduğunu belirterek, Burhaniye Belediyesi olarak bundan sonra gerçekleştirilmesi düşünülen projelere de kaynak, işgücü ve teknik destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Burhaniye Uygulamalı Bilimler Eğitim Yaşama ve Yaşatma Derneği Başkanı Tuncay Yedikardeşler de, derneğin faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptıktan sonra, dernek ve yüksekokul ve belediye arasındaki işbirliğinden doğan sinerjinin yeni projeler ve fikirleri hayata geçirmede önem arz ettiğini belirtti. Kahvaltının ardından davetliler ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

 

İHA

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.