EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN AKÇAY’DA AŞURE HAYRI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN AKÇAY’DA AŞURE HAYRI

Edremit Belediyesi tarafından Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen aşure hayrının üçüncüsü Akçay Mahallesi’nde devam etti. Aşure hayrına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Edremit Belediyesi tarafından Muharrem ayı nedeniyle n aşure hayırlarının üçüncüsü Akçay Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Aşure hayrına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve Belediye Meclis Üyeleri’nin de katıldığı hayırda vatandaşlara kazanlar dolusu aşure ikram edildi. Belediye Başkanı Kamil Saka’da kazının başına geçerek vatandaşlara aşure ikram etti. Katılan herkese teşekkür eden Başkan Saka, “Yüzyıllar önce Kerbela’da yaşanmış olan acı olayda Hz. Hüseyin ve onlarca canın şehit edilişini bir kez daha anıyoruz. Allah bir daha böyle acılar göstermesin” dedi. Edremit Belediyesi’nin aşure hayırları Altınoluk, Zeytinli ve Güre Mahallesi’nde devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.