" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME  DESTEK

Edremit Belediyesi ve  Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Protokol kapsamında 18 ortaokulda okuyan öğrenciler arasında en çok kitap okuyan öğrenciler bisiklet ile ödüllendirilecek. Edremit Belediyesi ve  Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yenigün’ün katıldığı toplantıda protokole imzalandı. […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME  DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi ve  Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında

Protokol kapsamında 18 ortaokulda okuyan öğrenciler arasında en çok kitap okuyan öğrenciler bisiklet ile ödüllendirilecek.

Edremit Belediyesi ve  Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yenigün’ün katıldığı toplantıda protokole imzalandı.  “Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap Projesi” ilçedeki 18 ortaokulun 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine, kendilerini ifade etmelerini sağlamak, iletişim ve sosyal becerilerinin geliştirmek amacıyla kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla en çok kitap okuyan okul birincilerine Edremit Belediyesi tarafından 18 adet bisikletle hediye edilecek. Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, “İlçemizde yer alan 18 ortaokulda öğrenim gören 5,6,7. 8. sınıf öğrencilerinin 15 Ekim 2015 tarihi ile 19 Mayıs 2016 tarihi arasında okudukları kitapların takibi okul müdürlüklerince yapılacak. Okullarda bu tarihler arası en çok kitap okuyan öğrenciler tespit edilerek ve her okulda en çok kitap okuyan öğrencilerimize Belediye Başkanlığımızca ödülleri olan bisikletleri hediye edilecektir. Eğitim alanında bizlere destek olan Edremit Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyoruz” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Ülkenin gelişmesi, ilerlemesi,büyük Ata’mızın dediği gibi, muhassır medeniyeti yakalamak için  eğitim ve öğretimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sosyal belediyeciliğimizin gereği bizlerde eğitim konusunda üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.