EYLEM STANDINI BŞB UĞUR’DA ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EYLEM STANDINI BŞB UĞUR’DA ZİYARET ETTİ

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediyesi, Ayvalık Ticaret Odası ve Ayvalık Ziraat Odası tarafından bu yıl 11. si düzenlenen Zeytin Hasat Günleri ilginç bir standa da ev sahipliği yaptı.

Bu kapsamda; Ayvalık Tabiat Parkı Platformu bugün saat 09.00’da Ayvalık Eski Otogar’da kurulan stantta Tabiat Parkı’nda ilçedeki SİT alanlarını imara açtırmayacaklarını ve Tabiat Parkını hiç kimseye vermeyeceklerini sergilediler.

Ayvalık Tabiat Parkı Platformu Sözcüsü Nebahat Dinler yaptığı açıklamada, “Üç gün boyunca standımızı açık tuttuk. Hem doğal sit alanları hem de kanalizasyon sorunu için imza topladık. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da standımızı ziyaret etti. Böylelikle kendisiyle de karşılıklı bir görüşme yapma şansı yakaladık ve Ayvalık Tabiat Parkı ile ilgili duyduğumuz kaygıları ve çözüm önerilerini kendisine ifade ettik” diye konuştu. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.