1881’DEN SONSUZLUĞA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

1881’DEN SONSUZLUĞA

 

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ebediyete intikalinin 77. yılında Küçükkuyu’da düzenlenen törenlerle saygı,sevgi ve hasretle anıldı.

 

Küçükkuyu’da Liman içindeki Atatürk Anıtının önünde düzenlenen törende vatandaşlar Atatürk İlkelerine ve Atatürk’ün bizlere bağışladığı Cumhuriyet’e sahip çıkarak büyük bir kalabalık oluşturdular.çelenklerin konulmasından sonra saat 9.05 te çalınan sirenler ile iki dakikalık saygı duruşu yapıldı ve ardından istiklal marşımız okundu. Yasımızın ifadesi olarak Bayraklar yarıya indirilirken bazı vatandaşlarda anıta çiçekler bırakarak sevgi ve saygılarını sundular.Törenden sonra Küçükkuyu Belediye Başkanlığının hazırladığı Atatürk resimleri İsmail Öran Sanat Merkezinde sergilendi.

ADD BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

ADD Küçükkuyu Şubesi belde binasında basın açıklaması yaptı. Kalabalık bir katılım eşliğinde yapılan açıklama sonrası her yıl yapılıp geleneksel hale getirilen Aşure hayrı gerçekleştirildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.