EDREMİT CHP ATATÜRK’Ü ANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT CHP ATATÜRK’Ü ANDI

 

Edremit Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 77. ölüm yıldönümü nedeniyle anma töreni düzenledi. Törene Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,Belediye Meclis üyeleri vo çok sayıda partili katıldı.

Edremit Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 77. ölüm yıldönümü nedeniyle anma töreni düzenledi. Edremit CHP İlçe Başkanlığı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar düzenlenen yürüyüşe sessizlik hakim oldu. Sloganların atılmadığı yürüyüşte partililer, Cumhuriyet Meydanı’na kadar kol kola sessiz yürüyüşe devam etti. Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreninde CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Atatürk heykeline çelenk bıraktı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, ardından İstiklal Marşı okundu. Anma törenine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Fazlı Kamalı, CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün’ün yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e özlem ve minnet duygularını ifade eden CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, “ ‘Bağımsızlık ve Demokrasi benim karakterimdir’ diyen ve bize başta Cumhuriyet ile CHP olmak üzere sonsuza kadar kararlılıkla savunup koruyacağımız emanetler bırakan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 77. yılında, bir kez daha saygı ve gönül borcuyla anıyoruz” dedi.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.