AYVALIK BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, AYVALIK GÜZELLEŞİYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, AYVALIK GÜZELLEŞİYOR.

Ayvalık Belediyesi tarafından Kipa Kavşağı olarak bilinen bölgede açılan yeni yol ve oluşturulan yeni kavşaklarda bordür ve parke tretuar çalışmalarının ardından asfalt kaplamasına da başlandı.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan çalışmalarda Ayvalık Devlet Hastanesinden inen ve birleştiği noktada trafik açısından büyük tehlike oluşturulan tolun güzergahı değiştirilerek diğer yollarla buluştuğu bağlantı noktalarına da yeni kavşaklar oluşturuldu.

Tamamı Ayvalık Belediyesi’nin kendi imkanları ile yürütülen çalışmalarda bordür, refüj ve kaldırım yapımının tamamlanmasından sonra Ayvalık Belediyesi Fen işleri  yeni açılan yollarda sıcak asfalt kaplamasına başladı. Başlatılan sıcak asfalt kaplamasının en kısa sürede tamamlanarak yol çizgilerinin de çizileceği bildirildi.

Yeni yapılan kavşaklarla açılan yeni yolun trafiği büyük ölçüde rahatlatacağı ve trafik kazalarının önüne geçeceğini kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, halkın daha düzenli bir kentte yaşamasını sağlayabilmek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıkları belirterek ilçenin bozuk yollarının hazırlanan program çerçevesinde sırayla yenileneceğini ve yeni yollar yapılacağını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.