" />
USD
3,7059
EURO
4,3609
ALTIN
152,8209

BELEDİYE ARAZİLERİ KİRACILARINI BULDU

Altıeylül Belediyesi sınırları içerisinde bulunan belediyeye ait kırsal mahallelerdeki tarla vasıflı arazi ve dükkanların kiralama ihalesi belediye encümen ve toplantı salonunda yapıldı. Katılımın yoğun olduğu ihale komisyonuna Altıeylül Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban başkanlık ederken encümen üyeleri de hazır bulundu. İki ayrı günde yapılan ihalelere kırsal mahallelerde ikamet eden vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Büyükbostancı, Kesirven, […]

BELEDİYE ARAZİLERİ KİRACILARINI BULDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediyesi sınırları içerisinde bulunan belediyeye ait kırsal mahallelerdeki tarla vasıflı arazi ve dükkanların kiralama ihalesi belediye encümen ve toplantı salonunda yapıldı.

Katılımın yoğun olduğu ihale komisyonuna Altıeylül Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban başkanlık ederken encümen üyeleri de hazır bulundu. İki ayrı günde yapılan ihalelere kırsal mahallelerde ikamet eden vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Büyükbostancı, Kesirven, Atköy, Çukurhüseyin, Yeşilyurt, Gökköy, Küpeler, Beşpınar, Çinge, Çamköy mahallelerinde yer alan ve kiraya çıkan arazi ve dükkânlar 3 yıllığına verildi. İhale sonrasında özellikle Büyükbostancı mahallesinde bulunan tarla vasıflı arazilerin kiralamasından belediyeye önemli bir gelir sağlanmış oldu.

Toplantı sonrasında konuşan İsmail Çoban “ Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan tarla vasıflı taşınmaz arazilerin kiralama ihalesini gerçekleştirdik. İhale sonunda hem belediyemize önemli bir gelir elde edilmiş oldu, hem de bahsi geçen arazi ve dükkanlar vatandaşlarımızca değerlendirilmiş olacak. İhaleye yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.