" />
USD
3,7059
EURO
4,3609
ALTIN
152,8173

CHP EDREMİT İLÇE BAŞKANLIĞI AKİT TV ‘Yİ KINADI

  CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. Yıldönümünde Akit Tv’de yayınlanan programı kınadı. İlçe Başkanı Enligün, “Mustafa Kemal Atatürk sönmeyecek bir ufkun değeridir. Bu tür gerici, bağnaz, tarih bilmez bir tutuma geçit vermeyeceğiz” dedi.   CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün bir açıklama yaparak Ulu Önder Mustafa Kemal […]

CHP EDREMİT İLÇE BAŞKANLIĞI AKİT TV ‘Yİ KINADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. Yıldönümünde Akit Tv’de yayınlanan programı kınadı. İlçe Başkanı Enligün, “Mustafa Kemal Atatürk sönmeyecek bir ufkun değeridir. Bu tür gerici, bağnaz, tarih bilmez bir tutuma geçit vermeyeceğiz” dedi.

 

CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün bir açıklama yaparak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. Yıldönümünde Akit Tv’de yayınlanan programı kınadıklarını bildirdi. İlçe Başkanı Enligün açıklamsında “CHP Edremit İlçe Başkanlığı olarak Akit TV’nin Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik olarak gerçekleştirdiği en hafif deyimle çirkin ve alçakça yayını şiddetle kınıyoruz. Akit TV’nin 10 Kasım 2015 tarihinde Ata’mızın ebediyet uğurlanışının 77. yılında yapmış olduğu, ‘Zulüm 1938’de son buldu’ alt yazılı yayınında Ata’mızı küçük düşürücü,  tarihle hiç alakası olmayan gerici bir yayın yapmıştır. Bizler Ata’mızın çizdiği aydınlık yolda yürüyerek bu tür gerici, bağnaz, tarih bilmez bir tutuma geçit vermeyeceğiz. Günümüzde kanla beslenen hain şer odaklarının bir yayıncı kuruluşu gibi davranan Akit TV’yi vatan, millet ve cumhuriyet sevdamızla boğacağız. Atatürk bu halka padişahın kölesi değil, herkesin eşit yurttaşlar olduğunu öğretti. Köleliğe alışanlar için zulümdür ama aydınlığı isteyenler için Mustafa Kemal Atatürk sönmeyecek bir ufkun değeridir” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.