" />
USD
3,6654
EURO
4,3282
ALTIN
150,9964

EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR..

  Edremit Belediyesi araç ve makine parkına bir adet yeni kazıcı yükleyici iş makinesi ekledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız yeni iş makinesi çalışmalarda kolaylık sağlayacak” dedi.   Edremit Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları bir adet kazıcı yükleyici özelliği bulunan iş makinesi satın alındı. Devlet Malzeme Ofisi’nden alınan Hidromek […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜÇLENİYOR..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi araç ve makine parkına bir adet yeni kazıcı yükleyici iş makinesi ekledi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız yeni iş makinesi çalışmalarda kolaylık sağlayacak” dedi.

 

Edremit Belediyesi tarafından Belediyenin kendi öz kaynakları bir adet kazıcı yükleyici özelliği bulunan iş makinesi satın alındı. Devlet Malzeme Ofisi’nden alınan Hidromek marka 102 ES Alpha A-5 model kazıcı ve yükleyici özelliği olan iş makinesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, göreve geldikten sonra öncelikle mali disiplini sağlanmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını belirterek “Mali disiplini sağlayıp ardından yatırımlara yöneldik. Göreve başladığımızdan buyana öz kaynaklarımız ile belediyemize 4 adet iş makinesi kazandırdık. Son olarak yine belediyemizin öz kaynakları ile Devlet Malzeme Ofisi’nden 191 bin lira bedelle son sistemle donatılmış kazıcı ve yükleyici bir iş makinesi daha aldık. Yeni alınan aracımız halkımıza hayırlı olsun” dedi. Başkan Saka, “Bugün geldiğimiz noktada belediyemize ait bir metre kare yeri satmadan her türlü iş ve işlemimizi düzenli ve zamanında yapıyor, bunun yanında diğer ödemelerimizi ve personel maaşlarımızı da aksatmadan gününde ödemeye devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.