EDREMİT’TE PARKLAR YENİLENİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE PARKLAR YENİLENİYOR..

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, ilçe genelinde yapılan park ve çevre düzenleme çalışmaları Cennetayağı Mahallesi’nde devam ediyor.

Edremit Belediyesi ilçe genelinde birçok noktada park ve çevre düzenleme çalışmalarına başladı.  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar Cennetayağı Mahallesi Hakan Yolcu Parkı’nda devam ediyor. Vatandaşların ve çocukların sıkça kullandığı parklar gerekli peyzaj düzenlemeleri ile yenileniyor. Düzenlemelerin devam ettiği Cennetayağı Mahallesi Hakan Yolcu Parkı’nın zeminine desenli karo taşı döşenirken, yakında başlayacak olan çimlendirme ve mevsimlik çiçek ekimleriyle birlikte çocukların sıkça kullandığı oyun parkı renklenecek. Yeşil alan ve çevre düzenlemeleriyle birlikte Edremit’in çehresinin değişeceğini kaydeden Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’in yeşille uyum içerisinde olması için gerekenleri yapıyoruz. Çocuklarımızın dört duvar arasında değil, rengârenk oyun parklarında büyümesi, vatandaşlarımızın yeşil alan ve parklardan daha iyi yararlanabilmesi için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.