GÜRE’DE YILMAZ AKPINAR CADDESİ YENİLENİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından, Güre Mahallesi’nde yapımı süren yol çalışmalarının ilk etabı Yılmaz Akpınar Caddesi’nde devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’da çalışmaları yerinde inceleyip bilgi alıyor. Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin çeşitli noktalarında cadde ve sokaklarda yeniden düzenleme çalışmalarına hız verildi.  İlçenin merkezinde İstasyon Caddesi ile birlikte Güre Mahallesi Yılmaz Akpınar Caddesi’nde yol yapım çalışmaları devam ediyor. […]

GÜRE’DE YILMAZ AKPINAR CADDESİ YENİLENİYOR..

Edremit Belediyesi tarafından, Güre Mahallesi’nde yapımı süren yol çalışmalarının ilk etabı Yılmaz Akpınar Caddesi’nde devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’da çalışmaları yerinde inceleyip bilgi alıyor.

Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin çeşitli noktalarında cadde ve sokaklarda yeniden düzenleme çalışmalarına hız verildi.  İlçenin merkezinde İstasyon Caddesi ile birlikte Güre Mahallesi Yılmaz Akpınar Caddesi’nde yol yapım çalışmaları devam ediyor.  Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile hızlı bir şekilde devam eden çalışmalar kapsamında Güre Mahallesi’nde toplu taşıma araçlarının sıkça kullandığı yol, alt yapı düzenlemeleri, yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları,  kaldırım ve parke taş döşemeleri ile yenileniyor. Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Başkan Kamil Saka, “Güre’de projemizin ilk etabı olan Yılmaz Akpınar Caddesi’nde çalışmalara hız verdik. Çağdaş ve modern kent hayalimizi gerçekleştirmek için, hazırladığımız projeleri sırası ile hayata geçiriyoruz.  İlk etap çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayarak Yunus Emre Caddesi’nde yol düzenlemesine devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum