" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI MAÇTAN 3-0 GALİBİYETLE AYRILDI

  İlk sette 25-18’lik skorla 1-0 öne geçen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da Ayşe Kılıç ve Ayşe Gürel’in başarılı oyunu dikkat çekti. İkinci sette takım olarak oyuna ağırlığını ortaya koyan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bu seti de 25-15 alarak durumu 2-0’a getirdi. Üçüncü sette de üstün oyununu sürdüren Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da sakatlıktan dönen Gülbahar Akgül’ün etkili oyunu dikkat […]

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI MAÇTAN 3-0 GALİBİYETLE AYRILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

İlk sette 25-18’lik skorla 1-0 öne geçen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da Ayşe Kılıç ve Ayşe Gürel’in başarılı oyunu dikkat çekti.

İkinci sette takım olarak oyuna ağırlığını ortaya koyan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bu seti de 25-15 alarak durumu 2-0’a getirdi.

Üçüncü sette de üstün oyununu sürdüren Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da sakatlıktan dönen Gülbahar Akgül’ün etkili oyunu dikkat çekti. Bu seti de 25-20 alarak maçı 3-0 kazanan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bu sonuçla galibiyet sayısını 6’ya çıkararak 18 puana yükseldi.

Maçı izlemeye gelen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Vekili Av. Ömer Marmaralı Rota Koleji gibi genç ve dinamik bir takım karşısında aldıkları galibiyetten memnun olduklarını belirtti ve maç sonunda oyuncularını ve antrenörleri tebrik etti.
Bu galibiyeti bugün doğum günü olan Mesut Eray’a hediye ettiklerini belirten Alper Erdoğuş “sakat oyuncuların düzelmesi ve oyuncuların birbirine alışmasıyla daha da güçlendik. Bu ivmeyi alacağımız seri galibiyetlerle sürdürmek istiyoruz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ligde bir sonraki maçını 21 Kasım 2015 günü saat 13:00’da Kurtdereli Spor Salonu’nda Işıkkent ile oynayacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.